Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

• 2023-02-15 08:24:46
  • Przedszkole,

W tym roku Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w przedszkolu 9 lutego. Na zaproszenie przedszkolaków licznie przybyły babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki pięknie śpiewały, tańczyły oraz recytowały wiersze.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

Po części artystycznej, dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyła się Rada Rodziców. Tego dnia w przedszkolu było bardzo wesoło. Dziadkowie  z dumą i uśmiechem opuszczali przedszkolne mury.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 0 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 1 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 2 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 3 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 4 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 5 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 6 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 7 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 8 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 9 Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. zdjecie 10